Kosmetické služby

Na jaké služby se u nás můžete objednat?

Dermalogica ProSkin 30'

Cílené ošetření, individuálně přizpůsobené podle analýzy pleti Face Mapping®. Nechte našeho odborného pleťového terapeuta navrhnout toto 30-ti minutové ošetření konkrétně jen pro vás a vaše specifické potřeby pleti. Jedinečné ošetření pleti, přizpůsobené vaší pleti i vašemu času.

Dermalogica ProSkin 60'

Komplexní ošetření pleti, které je pokaždé jedinečné. Individuální, senzorické ošetření zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie. Toto ultimátní, plně personalizované ošetření je jedinečnou relaxační cestou k vaší nejzdravější pokožce.

 
BBglow

Regenerace a sjednocení pleti. Okamžitě mění strukturu pleti, sjednocuje barevný tón, redukuje pigmentové defekty již po první aplikaci, zmírňuje projevy akné a zatahuje póry snižuje vrásky, okamžitě nebo postupně bělí pigmentové skvrny, redukuje kruhy pod očima i začervenání

Mezoterapie

Dermaheal HSR je nejúčinější mezoterapeutický koktejl, který dodá vaší pokožce 58 aktivních látek včetně kyseliny hyaluronové. Po aplikaci je pokožka revitalizovaná, hydratovaná, dochází k redukci jemných vrásek a jizviček po akné.

Lipolíza

Máte nějaký ten špíček navíc, ale nechcete podstupovat dramatické řešení? Dermaheal LL dokáže štěpit tukové buňky a redukovat celulitidu. Bezbolestné odstranění podbradku nebo jiných partií.

 
Henna Brow

Jedinečná metoda barvení obočí s dlouhotrvajícím účinkem, která obarví i pokožku kůže. Součástí je modelování obočí.

Lze spojit s Lash Liftingem a Botoxem řas.

Vaše nejlepší pleť začíná v našich rukách!

Vaše nejlepší pleť začíná v rukách pleťového terapeuta Expert Dermalogica Nely Matouškové nebo pleťové terapeutky Simony Tomšíkové!
Navštivte nás osobně, abychom vám poskytli péči na míru, vzorky produktů a mnoho dalšího.

Expresní služby na Dermalogica Skin Baru:

skin fitness plan na základě Face mapping® zdarma | skin bar® 

Profesionální analýza (5-ti minutová) založená na základu stavu vaší pleti a životního stylu. Naši odborní pleťoví terapeuti vám doporučí, jak dosáhnout nejzdravější pokožky a jak řešit jakékoli stavy pleti. Získáte také personalizovaný plán péče o pleť – Skin Fitness plán – s doporučenou péčí a vzorky produktů na míru vaší pleti. 

Expresní ošetření pleti facefit® 250 kč | skin bar®

Rychlé a efektivní ošetření pleti (10-ti minutové) s našimi inovativními produkty pro bezchybnou pleť. Ideální pro speciální událost, sezónní péči o pokožku nebo rychlé zdokonalení pleti. 

Profesionální ošetření pleti v Dermalogica kabině:

proskin 60′ digital detox | očista od „digitálního znečištění“

Digital Detox je vylepšením služby ProSkin 60 na míru, které vás dokáže odpojit od digitálního světa a vnímat sílu dotyku – zatímto vaše pleť se mění do toho nejlepšího a nejzdravějšího možného stavu.

propower peel 30′

Expresní 30-ti minutové ošetření vysoce aktivním chemickým peelem ProPower Peel, přizpůsobené potřebám vaší pleti. Toto intenzivní ošetření vyhlazuje pokožku a zaměřuje se individuálně na projevy akné, hyperpigmentace či předčasného stárnutí.

propower peel 60′

Maximálně účinné a plně přizpůsobené: nikdy jste neměli ošetření chemickým peelem, jako je toto! Komplexní 60-ti minutové ošetření spojuje náš ProPower Peel s pokročilými technikami ošetření pleti, individuálně přizpůsobené na neustále se měnící potřeby vaší pokožky.

Věděli jste?

Vaše kůže je živoucím orgánem, neustále reagujícím na změny. Doporučujeme tedy navštívit nás alespoň čtyřikrát ročně k aktualizaci vašeho osobního Skin Fitness plánu.

BBglow

regenerace a permanentní makeup celého obličeje!

VIDITELNÉ VÝSLEDKY:

 • okamžitě mění strukturu pleti
 • sjednocuje barevný tón
 • redukuje pigmentové defekty již po první aplikaci
 • zmírňuje projevy akné a zatahuje póry
 • snižuje vrásky a celkově omlazuje
 • okamžitě nebo postupně bělí pigmentové skvrny
 • zakrývá kruhy pod očima i začervenání
 • Snižuje hladinu melaninu v kůži před a po UV záření
 • Neutralizuje volné radikály
 • Okamžitě zvlhčuje pokožku a zanechává ji jemnou a pružnou
 • Omlazuje
Přesunout se na začátek