U značky Dermalogica® existuje pouze jedno ošetření – které je však pokaždé jiné. Pomocí jedinečné analýzy jednotlivých zón obličeje Face MappingSM vytváříme ošetření, které je uzpůsobené individuálním momentálním potřebám Vaší pleti a Vašim požadavkům. Profesionální výrobky značky Dermalogica® zajistí její zdravý vzhled jednou provždy.

Ošetření Dermalogica® ProSkin 60 min

Na míru připravené ošetření, přesně podle typu a aktuálního stavu Vaší pleti. Vhodné pro jakýkoliv věk a druh pleti.

Dermalogica intenzivní ošetření zohledňuje díky zónové anaylýze pleti Face Mapping 100% všechny momentální i dlouhodobé potřeby Vaše i Vaší pleti.

Procedura obsahuje: uvítací rituál, odlíčení a čištění pleti (double cleanse), exfoliaci, analýzu pleti, hluboké čištění pleti-extrakce (je-li to nutné), pleťovou masáž, drobnou úpravu obočí, aktivní sérum, aplikace masky, denní péče.

Ošetření Dermalogica® ProSkin 30  min

Unikátní krátké ošetření pleti, řešící její specifické problémy.  Zklidnění, citlivosti, snížení mastnoty a zvýšení hydratace pleti. Ošetření je vhodné pro všechny, kteří nemají čas a potřebují okamžitý zásah. MicroZone® však lze použít i jako tzv. udržovací ošetření mezi Vašimi pravidelnými návštěvami.

Procedúra se vždy přizpůsobuje potřebám pleti a specializuje se na jeden specifický problém, který je potřeba akutně řešit.

Lash Lifting & Botox řas

Novinka v oblasti tvarování vlastních řas. Tato technika tzv. LASH LIFTING a LASH BOTOX BOMB spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Výsledným efektem jsou krásné, zdravé a zatočené řasy.

Kosmetické rituály Decléor

Kosmetičky Decléor mají v konečkách prstů ryzí zlato, používají pozitivní a důkladné techniky, vyladěné s přesností na milimetr. Každý pohyb je navržen tak, aby pleti maximálně prospěl. Věříme v sílu rukou a vliv správné techniky.
Nepoužíváme žádné přístroje, tady je vše 100 % přírodní a každý pohyb má svůj účel. Kontakt mezi Vámi a kosmetičkou je plynulý, pozitivní, uklidňující a bezbolestný díky pečlivému dodržování základních protokolů.

Doplňkové služby viz ceník.

Přesunout se na začátek